7178 Munkstolar
Ett par
Såld: 150 kr
Såldes den 17 augusti 2020 -
2242 Munkstolar
1 par, Ek
Såld: 300 kr
Såldes den 29 februari 2016 -
8528 Munkstolar
1 par, Ek
Såld: 150 kr
Såldes den 6 september 2010
8711 Munkstolar
2 st, + pall
Såld: 450 kr
Såldes den 10 maj 2010 -
7742 Munkstolar
1 par, Ek
Såld: 100 kr
Såldes den 14 augusti 2006 -
7595 Munkstolar
1.par, ek
Såld: 150 kr
Såldes den 7 augusti 2006
7427 Munkstolar
1-par
Såld: 500 kr
Såldes den 13 februari 2006 -
6164 Munkstolar
1 par, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Såld: 300 kr
Såldes den 6 februari 2006 -
8464 Munkstolar
2 st
Såld: 400 kr
Såldes den 10 oktober 2005